Szkolenia

SZKOLENIA – dobrze wiem, jaką ważną rolę odgrywa warsztat animatora, dlatego też dbając o wasz rozwój zajmuję się organizacją szkoleń dla pedagogów zabawy, animatorów czasu wolnego dla dzieci i dorosłych we współpracy z doświadczonymi praktykami – szkoleniowcami.

W 2019 roku we współpracy z Bartoszem Gembskim autorem książki „Muzyka, Mikrofon, Akcja”,  właścicielem firmy Joy Story, wcielającego się w rolę Pana Buźki i szkoleniowca  –  udało mi się we Wrocławiu zorganizować szkolenia – dwie edycje Muzyka, Mikrofon, Akcja cz. 1 w dniach 23 i 24.03.2019 r. oraz drugą część w dniu  16.11.2019 r.

Szkolenia opierały się o ideę prowadzenia imprez dla dużej ilości dzieci bez użycia sprzętu animacyjnego albowiem  zarówno książka jak i szkolenia opierały się o organizację zabaw dla dużej ilości dzieci za pomocą jedynie muzyki i mikrofonu. Oprócz ciekawej wiedzy, dużej ilości układów tanecznych, wymiany doświadczeń  wszystkim uczestnikom towarzyszyła przyjazna i fantastyczna atmosfera.

We Wrocławiu odbyło się także pierwsze szkolenie pn. Marketing w Animacji – 25-27.10.2019 r, które również było prowadzone przez Bartosza Gembskiego. Szkolenie miało na celu stworzenie własnej marki by zachwycać swoich klientów oryginalnymi i niekonwencjonalnymi pomysłami, które pozwolą się wybić na tle konkurencji.

Galeria

„Z czystym sumieniem i nieukrywaną satysfakcją mogę polecić Alicję jako organizatorkę szkoleń. Miałem przyjemność współpracować z nią kilkakrotnie i za każdym razem przekroczyła moje oczekiwania. Profesjonalizm, zaangażowanie i dbanie o najmniejsze szczegóły to aspekty, które wywarły na mnie duże wrażenie. Nasze wspólnie przygotowane wydarznia, pod względem organizacji, oceniam jako najlepsze jakie do tej pory miałem okazję prowadzić. 

Poza merytoryką szkoleń, moi kursanci zwracają uwagę na organizację, miejsce, catering i pozostałe szczegóły. Dzięki Alicji i jej doświadczeniu w tym zakresie miałem pewność, że wszystko zostanie dopięte na ostatni guzik. To nieoceniona pomoc, która daje komfort psychiczny i zadowolenie zarówno moje, jak i moich kursantów”

Batrosz Gembski

Już 3 lata
Razem z Wami !

zapraszam na świetną zabawę

Spotkanie z Klaunem Alutką dostarczy Wam moc pozytywnych  wrażeń, uwolni endorfiny, wprowadzi w cudowny nastrój i wyzwoli  w Was wspomnienia, których nigdy nie zapomnicie.

Skontaktuj się ze Mną !

Napisz do mnie!

alutka@klaunalutka.pl

Napisz do mnie!