Klaun Alutka to niezwykła i niesamowicie barwna postać o charakterystycznych różowych włosach i dużej kokardzie, która została wykreowana w 2001 roku.

Emanuje niewyczerpalnymi zasobami pozytywnej energii, uśmiechu, radości i bezpiecznego szaleństwa. Kocha ludzi i zabawę, zarówno z dziećmi jak i dorosłymi. Jest miłosniczką radosnego życia.

Dysponuje tajemną wiedzą z zakresu szalonych tańców, żonglerki, magii ukrytej w bańce oraz iluzji. Z wykształcenia jest pedagogiem o niekonwencjonalnym podejściu, niezwykłym uśmiechu i ogromnej empatii.

Posiada m.in. umiejętności z zakresu profesjonalnego facepaintingu, jest licencjonowanym instruktorem Zumba®Fitness, Zumba®Gold, Zumba®Kids, Zumba®Kids Jr i wodzirejem.

Charakteryzuje ją wielka pasja do tego co robi, profesjonalizm, ogromne doświadczenie w pracy z dziećmi i dorosłymi oraz niebywała kreatywność i entuzjazm.

Uwaga!!!

Spotkanie z Alutką dostarczy Tobie moc pozytywnych  wrażeń, uwolni endorfiny, wprowadzi w cudowny nastrój i wyzwoli  w Tobie wspomnienia, których nigdy nie zapomnisz. Nie zwlekaj, zaproś Alutkę i baw się dobrze! bo Klaun Alutka przeciwdziała nudzie, wywołuje uśmiech, wprowadza w fantastyczny świat zabawy i powoduje natychmiastowy przypływ pozytywnej energii.

BLOG SMARTASY

10 pytań do #17: Alicji Gołuchowskiej-Neumann, mamy, pracownika socjalnego i klauna

Niejedna z nas, mam, zastanawia się, czy będąc mamą można łączyć pracę na etacie właśnie z macierzyństwem. A co z własną działalnością? A jeśli połączyć bycie mamą, etat i działalność? Niektórym się udaje. Nie dość, że się udaje, to jeszcze odnajdują w sobie pokłady energii i życiowego zadowolenia, których wcześniej by w sobie nie podejrzewali. Zobaczcie, jak robi to Alicja Gołuchowska-Neumann, którą może część z Was zna jako KLAUN ALUTKA> więcej tutaj

kn2

Galeria

Dbając o jakość moich usług, stale i regularnie zdobywałam umiejętności po to, aby każda sekunda prowadzonych przeze mnie animacji została wypełniona dobrą zabawą , bo nie ma nic cenniejszego niż uśmiech i radość dziecka.