Drogi rodzicu, to powinieneś wiedzieć…

Solenizant a jubilat…Solenizant to ktoś, kto ma danego dnia imieniny lub urodziny.

Jubilat to ktoś, kto obchodzi jubileusz. Pięciolatek, czy ośmiolatek zdmuchujący świeczki na swoim torcie urodzinowym na pewno nie jest jubilatem.

Na pewno zależy Państwu na tym, żeby impreza urodzinowa waszego dziecka była udana, na długo zapamiętana, a przez gości mile wspominana. Jestem pewna, że chcielibyście aby wszyscy goście waszego dziecka byli zaangażowani w zabawę od początku do końca. 

Zawsze proponuję zapraszać gości 15 min przed moim przybyciem, ponieważ z różnych przyczyn nie wszyscy dotrą na czas. Dodatkowo spóźnione osoby, które przychodzą w trakcie zabawy zazwyczaj rozpraszają nie tylko uwagę animatora ale także uwagę solenizanta/-tki czy też jubilata/-tki i pozostałych gości.

Dlatego proponuję nie dopuścić do sytuacji, w której solenizant/jubilat musi co chwilę wstawać i witać nowych gości. Pamiętajcie, że  15-20 minut po oficjalnym rozpoczęciu imprezy to dobry moment by zacząć wspólne zabawę i świętowanie. Prezenty proponuję odkładać w jedno miejsce , by na koniec zabawy je otworzyć.

Imprezę proponuję planować miesiąc wcześniej. Razem z dzieckiem warto zadbać o rozsądną listę gości i razem przygotować zaproszenia. Koniecznie uruchomcie wyobraźnię dziecka i zaangażujcie w wystrój i przygotowanie poczęstunku. 

 • zadbać o dobry humor i nastrój,

 • zadbać o to, by balony wisiały i nie były w zasięgu rąk dzieci,

 • schować wszelkie zabawki (na czas pobytu animatora) .

Stracić uwagę dzieci jest bardzo łatwo, zwłaszcza kiedy w zasięgu ich wzroku jest wiele rozpraszaczy – pokus, którymi wypełnione jest pomieszczenie podczas przyjęcia. Niestety nawet najlepsza zabawa nie obroni się przed wirującym na podłodze balonem czy też atrakcyjnymi zabawkami. 

IM MNIEJ ATRAKCJI TZW. ROZPRASZACZY TYM WIĘCEJ WSPÓLNEJ ZABAWY OPARTEJ NA RELACJACH – INTEGRACJI.

Jedzenie i picie

Podobnie wygląda sprawa z jedzeniem i piciem. Dzieci widząc chipsy, popcorn, żelki, kolorowe napoje i inne słodycze nie oprą się pokusie by nagle uciec  od zabawy i się czymś poczęstować. Wtedy następuje reakcja łańcuchowa. Pozostałe dzieci idąc za przykładem kolegi lub koleżanki zapewne zrobią to samo. Dzieci w czasie zabawy dużo się ruszają, tańczą i śmieją, dlatego też uczulam na niebezpieczeństwo zadławienia się podczas spożywania jedzenie w trakcie zabawy.

Gdzie powinna odbyć się zabawa?

Jestem do Państwa dyspozycji w zakresie omówienia przygotowania i organizacji imprezy. Wtedy to właśnie możemy określić warunki lokalowe i zdefiniować Państwa potrzeby i oczekiwania.

Ważne informacje!!!

Usługa jest wykonywana za pomocą profesjonalnych akcesoriów (atestowane farby, pędzle i gąbeczki, szablony do twarzy i ciała, brokaty kosmetyczne), które nie powodują uczuleń, podrażnień skóry dziecka. Zadanie to realizuję posiadając kilkuletnie doświadczenie i wiedzę, którą stale aktualizuję za pomocą szkoleń prowadzonych przez specjalistów.

ALUTKA RADZI !!!

Unikaj osób które nie używają profesjonalnych produktów, a pozwoli  to Tobie zaoszczędzić pieniądze i czas związany z wizytą u lekarza dermatologa.

Pamiętaj, że używane przez profesjonalistów farby pozwolą uniknąć nieprzyjemnych sytuacji alergicznych, natomiast trwałość tych farb pozwoli dzieciom cieszyć się pięknymi wzorami przez długi czas zabawy.

Warto pamiętać i mieć na uwadze, że tanie zamienniki farb do malowania twarzy i ciała powodują, że podczas zabawy farby spływają razem z potem.

Dlatego dbam o jakość produktów które używam w trosce o dobro i zadowolenie Twojego dziecka, ponieważ jest dla mnie priorytetem

 • używa bezpiecznych, atestowanych farb przeznaczonych jedynie do malowania twarzy i ciała,

 • używa którychś z głównych i najlepszych marek farb takich jak: Snazaroo, Party XPlosion, DiamondFX, Global, Superstar, TAG, SillyFarm, Kryolan, Cameleon, Mehron, Face Paints Australia

 • używa brokatu jakości kosmetycznej

 • korzysta ze wzorów / próbników / zdjęć przygotowanych własnoręcznie, a nie ze wzorów ściągniętych z internetu, gdzie autorem projektu jest inna osoba

 • nie trzyma pędzli w wodzie

 • zachowuje środki ostrożności i higieny miejsca pracy
 1. Nałóż mydło na rękę lub gąbkę i dodaj kropelkę wody
 2. Namydl powierzchnię pomalowanej skóry, pracuj okrągłymi ruchami do momentu, gdy zauważysz, że farba schodzi ze skóry
 3. Zmyj brudne mydliny ciepłą wodą
 4. Na koniec warto przetrzeć skórę wacikiem z oliwką,
 5. Osoba dorosła, do zmywania własnej pomalowanej skóry, może wykorzystać płyn miceralny
 • Zmywania skóry najpierw wodą, potem mydłem – ta kolejność powoduje, że farba wgryza się w skórę a nie schodzi z niej
 • Zmywania skóry chusteczkami nawilżanymi – substancje dodane do takich chusteczek, którymi pocieramy całą twarz lub rękę mogą spowodować podrażnienie skóry, a także głębsze wgryzanie się farby w skórę

Drogi rodzicu, unikaj osób które nie zachowują podstawowych zasad higieny i nie dezynfekują narzędzi przy pomocy których zaplatają warkoczyki. Grozi to różnym rodzajem chorób skórnych – dermatologicznych. Zwracaj uwagę jak ta usługa jest wykonywana a pozwoli  to Tobie zaoszczędzić pieniądze i czas związany z wizytą u lekarza dermatologa a Twojemu dziecku poczucia dyskomfortu.  Dobro i zadowolenie Twojego dziecka jest dla mnie priorytetem.

W dzisiejszych czasach rola Wodzireja wraca do łask.

Zachęcam do korzystania z usług Wodzireja, ponieważ Wodzirej profesjonalnie poprowadzi i pociągnie wszystkich gości/uczestników imprezy do zabawy, ponadto zorganizuje nietypowe i niepowtarzalne zabawy, które w sposób kulturalny, śmiały, zabawny z dozą kulturalnego humoru rozśmieszą nawet najbardziej wymagającego gościa.
Wodzirej we współpracy z Dj zadba o dobranie najmodniejszej muzyki, którą dopasuje do okoliczności i rodzaju imprezy