Pamiętaj, że Klaun Alutka to barwna postać o charakterystycznych różowych włosach i duuużej kokardzie. Ma niewyczerpalne zasoby pozytywnej energii, uśmiechu, radości i bezpiecznego szaleństwa. Alutkowe animacje opierają się na technikach wodzireja, artysty, cyrkowca i aktora.

Podczas animacji, zabaw i tańców Klaun Alutka angażuje w zabawę wszystkich uczestników – dzieci i dorosłych zarażając ich entuzjazmem i pozytywną energią. Oprócz opanowanych umiejętności magicznych Alutka jest również specjalistką od szalonych zabaw i tańców animacyjnych, żonglerki, facepeintingu, ZUMBA® Kids, Fitness i Gold.

Animacje dla dzieci

Posiadając wieloletnie doświadczenie Klaun Alutka wszystkie imprezy prowadzi w sposób niekonwencjonalny i nietuzinkowy łącząc kilka technik i elementów zabaw tak by była niepowtarzalna, na długo zapamiętana i przede wszystkim mile przez wszystkich wspominana. W trakcie każdej imprezy poza uśmiechem moich klientów najważniejsze jest dla mnie bezpieczeństwo.

Musisz pamiętać, że uśmiech i zabawa to u Alutki podstawa!!!  Usługi animacyjne Alutki  to nie tylko kolorowa atrakcja, a przede wszystkim zabawy bez ograniczeń, wywołanie dobrego samopoczucia, relacji – integracji, dostarczenie nowych wrażeń, wyzwań oraz śmiechu.

Podczas swoich animacji Klaun Alutka wykorzystuje wiele ciekawych i nietuzinkowych akcesoriów do zabawy, które sprawiają, że każde spotkanie z Alutką jest kolorowe,  niepowtarzalne i  ciekawe.

Wśród atrakcji oferowanych przez Alutkę znajdziesz :

to zabawy, które wspaniale integrują grupę, są to proste układy taneczne, które powtórzy nawet najmłodsze dziecko a potrafią również zainteresować dorosłych

to są różnego rodzaju zabawy animacyjne z wykorzystaniem  najróżniejszych, najciekawszych gadżetów animacyjnych, których nie spotkają Państwo na co dzień tj. podwójne lub potrójne spodnie animacyjne, giga kapcie, gąsienice, narty animacyjne, maty animacyjne, kolorowy tunel animacyjny. Ponadto tradycyjne cieszące się dużą popularnością przeciąganie liny, mega skakanka, limbo….

cieszące się dużym zainteresowaniem oraz popularnością wśród dzieci i dorosłych, albowiem są energiczne, zabawne i przede wszystkim dla wszystkich.

to zabawy z wykorzystaniem dużej ilości klocków drewnianych lub tzw. słomek (typu bump). Takie zabawy pobudzają kreatywność dzieci i rozwijają umiejętność pracy w grupie.

– bardzo popularna i lubiana przez dzieci forma zabawy. Posiadam kilka różnych rodzajów takich chust co gwarantuje, że zabawy nie są powtarzalne. Największa chusta ma 7m średnicy i jest wykorzystywana podczas dużych imprez, w której biorą nie tylko udział dzieci ale także dorośli.

które uatrakcyjnią i wzbogacą każdą imprezę. Do wyboru Myszka Minnie, Unicorn i Niebieska Pantera

-ciekawe wzory malowane nową techniką przy użyciu oryginalnych atestowanych farbek z uwagi na bezpieczeństwo skierowane do dzieci w wieku od 4 lat

bezpieczne i lśniące w słońcu. Wykonywane są z szablonów i trwałego specjalnie dostosowanego kleju na skórę.

– każde dziecko uwielbia bańki mydlane, dlatego też jest to fantastyczna propozycja zabawy dla dzieci w każdym wieku. Alutka podczas plenerowej imprezy chętnie zaprezentuje gigantyczne i czarodziejskie bańki mydlane.  Ponadto podczas imprezy dzieci mogą samodzielnie robić bańki przy pomocy odpowiednich patyczków.

współpracuję z osobami które w sposób profesjonalny zajmują się przygotowaniem aranżacji i dekoracji balonowych

ZUMBA® z Alutką/Alicją:

Familijna Zumba®Kids –to oryginalny, nowoczesny program zajęć taneczno-ruchowych przeznaczony dla dzieci i ich rodziców. To nietypowe, autorskie zajęcia, które wprowadzają dzieci do magicznego świata tańca poprzez zabawę oraz proste choreografie do największych hitów muzyki popularnej i dynamicznej muzyki latynoamerykańskiej.

Dzieci razem z rodzicami oprócz zabawy, pogłębiania relacji i więzi, uczą się pracy w grupie, podejmowania decyzji, poznają własne emocje oraz poznają proste kroki taneczne. Każde zajęcia zamieniają się we wspólną zabawę, na której dominuje zabawa z dzieckiem i gorące rytmy wesołej muzyki. Zajęcia łączą w sobie fitness, integrację, animację i edukację. Fitness – uproszczone i atrakcyjne układy taneczne oparte o rytmy z całego świata
Integracja i animacja – gry i zabawy rozwijające różne umiejętności, pracę w grupie, integrację z rówieśnikami i rodzicem. Edukacja – w zajęcia wplecione są informacje dotyczące kultury różnych krajów.

Reasumując Family Zumba®Kids to zajęcia, które zacierają granice pomiędzy fitness’em a rozrywką. Dzieci lubią taniec, a połączenie muzyki, której lubią słuchać z ruchem to dobry początek do rozwijania aktywności fizycznej jak i przełamywania pewnych barier czy kompleksów. Zabawa i taniec pobudzają pracę mózgu i tym samym mają korzystny wpływ na rozwój intelektualny dziecka, a wspólnie spędzony czas z dzieckiem poprawia relacje i zacieśnia więzi rodzinne. Regularne spotkania uczą motywacji wewnętrznej, tak aby dziecko chciało chodzić na zajęcia i z dumą bawić się ze swoim rodzicem pokazując tym samym swoje postępy. Dzięki pogłębianiu relacji i utrwalaniu więzi dziecka z rodzicem wzmacniana jest jego pewność siebie, co pozwala na rozwijanie skrzydeł,  by mogły polecieć jeszcze wyżej!

Family Zumba®Kids to dobrze zainwestowany CZAS  dla dziecka, który w przyszłości skutkuje trwałymi opartymi na miłości relacjami.

 

Zumba®Kids, Kids Jr to zajęcia taneczno-animacyjne przeznaczone dla dzieci w wieku 4-12 lat w rytmach Zumba®. Autorski program zajęć to  przede wszystkim doskonała okazja do wyładowania energii, spędzenia czasu aktywnie, zadbania o rozwój fizyczny i dobrą zabawę. Taniec i zabawa to więcej niż ruch, który przekłada się na kondycję młodego ciała, albowiem taniec poprawia również kondycję umysłu. Poprzez zabawę i naukę sekwencji kroków, dziecko stymuluje pobudzanie obu półkul mózgowych – a co za tym idzie-wytwarzają się nowe połączenia neuronowe, które usprawniają funkcjonowanie mózgu i zwiększają jego możliwości. Ludzki mózg to niesamowity mechanizm. Każde zajęcia prowadzone są metodą aktywną.

Dzięki różnorodnym zabawom i tańcom budowana z dziećmi jest relacja. Stwarzane jest poczucie bezpieczeństwa, a gdy dzieci czują się bezpiecznie są szczęśliwe i skore do wszelkich zabaw.

Podczas proponowanych zabaw przekazywane są takie wartości i umiejętności jak: współpraca, pozytywne myślenie o sobie i innych, wdzięczność.  Relacje w grupie są pogłębiane dzięki czemu następuje większa integracja a wśród uczestników następuje rozwój kreatywności.

Imprezy dla dorosłych – czemu nie !!!

Wodzirej –  już jako małe dziecko Alicja miała zadatki na Wodzirejkę. Zapytacie pewnie dlaczego? Bo zawsze wszystkie dzieci z podwórka potrafiła tanecznie zainteresować różnymi zabawami – była prowodyrem wszelkich zabaw podwórkowych. Alicja od zawsze jest duszą towarzystwa, wszędzie jej pełno, nie potrafi się nudzić. Podczas każdej imprezy Alicja troszczy się o to, aby  wszyscy dobrze się bawili. W tym celu taktownie i z klasą zaprasza gości do układów tanecznych i zabaw, w których często sama bierze czynny udział, co dodatkowo zachęca bardziej nieśmiałych do wzięcia udziału w proponowanych rozrywkach.

Jako Wodzirejka potrafię zapewnić atrakcje każdej grupie wiekowej – od dzieci zaczynając, a na seniorach kończąc. Można śmiało powiedzieć, że łączę pokolenia. Mój elegancki strój wprowadza w klimat zabaw i podkreśla ich charakter. Przyjęcie prowadzone przeze mnie obfituje w liczne atrakcje i niespodzianki, przez co chwile te na długo pozostają w pamięci.

Bycie wodzirejem czy też animatorem jest dla mnie nie tylko pracą, ale także i pasją. Zabawianie ludzi i kontakt z nimi sprawia mi ogromną przyjemność.  Staram się doskonalić swoje umiejętności, wymyślać nowe zabawy i tańce nie poprzestając na oklepanych standardach lecz nieustannie dążąc do nowej jakości.

Jako wodzirej lub animator zapewniam doskonałą zabawę i moc atrakcji, które uczynią przyjęcie niezapomnianym.

Warto dodać, że współpracuję z innymi Wodzirejami, którzy są profesjonalistami, posiadają mnóstwo rekwizytów i akcesoriów imprezowych, które w zależności od okoliczności czy też rodzaju imprezy wykorzystują w swoim programie zabaw i animacji. Warto korzystać z usług Wodzireja, albowiem przy zachowaniu kultury osobistej i taktu nie tylko wprowadzi świetną atmosferę imprezy ale także wszystkich uczestników zarazi entuzjazmem, uśmiechem otwartością i pozytywnym szaleństwem.

 

ZUMBA® GOLD

ZUMBA®GOLD – to program zajęć taneczno-sportowych skierowany do osób starszych, a także dla wszystkich, którzy długo nie praktykowali żadnej aktywności fizycznej lub ze względu na problemy z nadwagą, stawami czy kręgosłupem mają ograniczone możliwości treningowe. Zumba®Gold też świetnie sprawdza się u kobiet w ciąży. Zajęcia są dla wszystkich tych, którzy lubią aktywność fizyczną w latynoskich rytmach. To sposób na przyjemny, lekki i relaksujący trening, który jednocześnie – przy regularnym wykonywaniu – przynosi wiele korzyści zdrowotnych. 

Zajęcia oparte są na podobnej formule, co Zumba klasyczna, a podstawowa różnica dotyczy intensywności, tempa. W Zumbie gold przewidziano także ćwiczenia, które są przeznaczone dla uczestników o bardziej ograniczonej sprawności fizycznej.

Zajęcia  trwają  około 50-60 minut. Rozpoczynają się rozgrzewką, podczas której puszczane są 1 lub 2 piosenki. Choreografia do każdego utworu jest inna. Po treningu właściwym jest tzw. cool down, czyli wyciszenie i relaksacja. Nie ma potrzeby zapamiętywania kroków, ponieważ z każdym utworem są zmieniane i pokazywane przez instruktora. Jest to prosty układ, więc nie należy się obawiać, że coś nie wyjdzie. Zumba gold to przede wszystkim świetna zabawa, aktywność fizyczna w formie tańca i relaksu. Kroki w zumbie najczęściej są symetryczne. Oznacza to, że np. jeżeli wykonuje się dwa kroki w lewo prawdopodobnie będą też dwa kroki w prawo.

Zumba®Gold to przede wszystkim świetna zabawa. Efekty regularnych treningów są widoczne bardzo szybko, ponieważ angażowane są wszystkie partie ciała. Szybkość z jaką tracimy nadmiar tkanki tłuszczowej – jeżeli to jest głównym celem – jest uzależniona od cech indywidualnych, wieku, trybu życia i odżywiania. Podczas Zumba®Gold poprawiamy ogólną wydolność organizmu, kondycję, budujemy i wzmacniamy mięśnie. Ponadto układ krążenia oraz układ trawienny pracują sprawniej. Zmianie ulega również samopoczucie. Zumba stała się stylem życia. To filozofia polegająca na radosnym podejściu do świata.

FIRMY, PRZEDSZKOLA, SZKOŁY, ŚWIETLICE, OŚRODKI KULTURY

Klaun Alutka ma również  ciekawą ofertę skierowaną do firm, szkół, przedszkoli, świetlic i ośrodków kultury. Oferta została stworzona po to, by organizować nietypowe, niepowtarzalne festyny, pikniki, bale, zajęcia czy też kreatywne warsztaty.

Cena usługi ustalana jest indywidualnie, ma na nią wpływ oczekiwania i potrzeby klienta, miejsce, czas usługi oraz rodzaj imprezy. Oferta jest spersonalizowana, dlatego zapraszam do kontaktu.

Odwiedziny w przedszkolach i żłobkach

Interaktywny i humorystyczny pokaz iluzji jest atrakcją, która zapewni, że na twarzach dzieci zagości uśmiech. Sztuka iluzji dostarcza miłych wrażeń, niezapomnianych przeżyć oraz korzystnie wpływa na rozwój wyobraźni i logicznego myślenia. Pokaz iluzji jest przygotowany z myślą o dzieciach natomiast forma pokazu jest bardzo atrakcyjna, dopasowana do poziomu dzieci.  Współudział dzieci podczas pokazu wywiera pozytywny wpływ na tworzenie aktywnych i kreatywnych postaw.

to zajęcia taneczno-animacyjne przeznaczone dla dzieci w wieku 4-11 lat w rytmach Zumba®. Autorski program zajęć to  przede wszystkim doskonała okazja do wyładowania energii, spędzenia czasu aktywnie, zadbania o rozwój fizyczny i dobrą zabawę. Taniec i zabawa to więcej niż ruch, który przekłada się na kondycję młodego ciała, albowiem taniec poprawia również kondycję umysłu. Poprzez zabawę i naukę sekwencji kroków, dziecko stymuluje pobudzanie obu półkul mózgowych – a co za tym idzie-wytwarzają się nowe połączenia neuronowe, które usprawniają funkcjonowanie mózgu i zwiększają jego możliwości. Ludzki mózg to niesamowity mechanizm. Każde zajęcia prowadzone są metodą aktywną.

Dzięki różnorodnym zabawom i tańcom budowana z dziećmi jest relacja. Stwarzane jest poczucie bezpieczeństwa, a gdy dzieci czują się bezpiecznie są szczęśliwe i skore do wszelkich zabaw.

Podczas proponowanych zabaw przekazywane są takie wartości i umiejętności jak: współpraca, pozytywne myślenie o sobie i innych, wdzięczność.  Relacje w grupie są pogłębiane dzięki czemu następuje większa integracja a wśród uczestników następuje rozwój kreatywności.

Już 3 lata
Razem z Wami !

Spotkanie z Klaunem Alutką dostarczy Wam moc pozytywnych  wrażeń, uwolni endorfiny, wprowadzi w cudowny nastrój i wyzwoli  w Was wspomnienia, których nigdy nie zapomnicie.